Metody pracy

Metody pracy2022-09-26T10:54:39+00:00

Korzystam z różnych metod i narzędzi Nie jestem w stanie określić swojej formy pracy jedną jedyną słuszną metodą. Oparcie się tylko na jednej metodzie, bez wsłuchania się w potrzeby drugiego człowieka byłoby krzywdzące. Dlatego stale się rozwijam i szkolę, żeby móc jak najlepiej realizować swoją misję i służyć psychoterapeutyczną pomocą. Możesz skorzystać z wachlarza moich możliwości i doświadczeń. Człowiek może zmienić swoją przyszłość zmieniając zaledwie, a może aż, swoje nastawienie. Życie jest teraz – wierzę, że wybierzesz właściwie.

Gdy do mnie dzwonisz z trapiącym cię tematem, problemem, rozterką, otwieram się na Twoją przestrzeń i pole informacji dobierając właściwe działania i narzędzia pracy, które będą potrzebne i miały w tym momencie Twojego życia znaczenie. Swobodnie podążam za procesem i tym, co się wyłania. Słucham, pytam, pomagam w narodzinach Twojego „nowego JA”.

Urodziłeś się z potencjałem. Urodziłeś się z dobrocią i zaufaniem. Urodziłeś się z ideałami i marzeniami. Urodziłeś się ze wspaniałością. Urodziłeś się ze skrzydłami. Pełzanie nie jest twoim przeznaczeniem, więc nie rób tego. Masz skrzydła. Naucz się ich używać i leć.

~Rumi

 • Ustawienia systemowe w polu serca

  140,00 480,00 

  Metoda transformacji w zakresie istotnych tematów osobistych, rodzinnych, zawodowych. Ustawienia pozwalają na głębokim poziomie zobaczyć i zrozumieć źródło problemu, rozpoznać dynamikę danej sprawy, a także zrobić istotny krok w kierunku uzdrawiającej zmiany.

  Szczegóły
 • Gra „Grunt to korzenie”

  150,00 200,00 

  Gra terapeutyczna „GRUNT TO KORZENIE“ używana dla celów psychoterapeutycznych i edukacyjnych. Z jej pomocą koncentrujemy się bezpośrednio na kodzie, który przekazywany jest z pokolenia na pokolenie.

  Szczegóły
 • Dotyk motyla

  40,00 50,00 

  Technika masażu łagodnej bioenergetyki. To bardzo delikatny dotyk stosowany, aby rozpuścić zbroje emocjonalne, uzdrowić traumatyczne doświadczenia, uwolnić blokady i przywrócić naturalny przepływ energii życiowej.

  Szczegóły
 • Racjonalna terapia zachowań

  150,00 

  Podstawą Racjonalnej Terapii Zachowania jest założenie, że to nie fakty wywołują nasze emocje, ale nasze przekonania o tych faktach. Jest to sprawdzona, przebadana, dobrze opisna metoda terapeutyczna oraz skuteczna forma samopomocy emocjonalnej.

  Szczegóły
 • Sand Therapy Piaskowe Konstelacje

  250,00 

  Piaskowe konstelacje to połączenie tradycyjnych ustawień systemowych z elementami pochodzącymi z terapii w piaskownicy Sandplay Therapy, gdzie oczyszczasz stare mechanizmy świadomie robiąc krok ku nowej przestrzeni.

  Szczegóły
 • Skrzydlate wizualizacje

  250,00 

  W procesie psychoterapii niezwykle istotnym elementem jest wizualizacja. „To okno do wewnętrznego świata, kruszec marzeń sennych, wspomnień, planów i możliwości. To język sztuki, uczuć i co najważniejsze, głębokiej jaźni” dr Martin Rossman, profesor Wydziału Medycyny Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Francisco.

  Szczegóły
 • Coaching

  150,00 

  Coaching indywidualny jest sposobem na odkrycie swoich potrzeb, nauczenie się wyrażania ich, wyrażania siebie, dotarcia do swoich zasobów oraz budowania poczucia własnej wartości.

  Szczegóły

Tytuł

Przejdź do góry