SKRZYDLAOBRAZY

Obrazy, które dodają skrzydeł – mnie podczas malowania i mam nadzieję, że także Tobie drogi odbiorco.

Moje malowanie jest zrodzone z pola serca i dobrej energii, jaką dostaję i wysyłam do świata. Każda kreska, odcień koloru, załamanie farby powstaje intuicyjnie i jest wyłącznie tu i teraz. Nie ma dwóch takich samych obrazów, raczej nie odtwarzam swoich prac, każda jest niepowtarzalna, bo tworzona w danej chwili, gdy płynie dana energia, emocje, flow. 

Obraz przychodzi do mnie sam, subtelnie przemawia migawkami wizji, czasami szeptem, uczuciem czy delikatnym oddechem Wszechświata. Intuicyjnie zapisuję w obrazach ten Wszechświat i jego energię. A jeśli sobie życzysz możesz zamówić obraz dla siebie malowany z pola intuicji i przekazu Tylko dla Ciebie. Do każdego obraz dołączam spisany przekaz, który płynie podczas malowania. Każdy obraz niesie dobrą energię, ma za zadanie uzdrawiać, podnosić wibracje i ochraniać. 

Wybieram płótno i akryl. Płotno – pierwotna i czysta tkanina, spleciona jak ludzkie losy i energia, którą jesteśmy połączeni. Akryl – materia twórcza dająca fizyczną wielowymiarowość moim obrazom, budzi energię kolorów i zaprasza światłocienie. Połączone ze sobą tworzą powierzchnię, w której możesz się przejrzeć. Lubię też kreatywnie łączyć różne techniki, dodawać niestandardowe akcenty, dodatki. Do każdego obrazu odbiorca dostaje specjalnie spersonalizowaną niespodziankę. Wraz z obrazem otrzymujesz również mój certyfikat autentyczności.

Tak powstają „Skrzydlate obrazy”. Co w nich widzisz dla siebie? Może przesłanie, które jest Ci tu i teraz potrzebne, może coś co poruszy Twoją duszę i sprawi chwilę przyjemności. Jeśli mój obraz przemówi do Ciebie możesz go nabyć. Czasami będziesz moją muzą, inspiracją i będzie płynąć dla Ciebie, ale to nie oznacza, że musisz go kupić. Jeśli obraz jednak znajdzie swojego odbiorcę, wypuszczam go ze swoich rąk na Skrzydłach dobrej energii, by dawał ją nowemu właścicielowi i z wdzięcznością za otrzymaną w zamian zapłatę. Następuje wtedy korzystna dla obu stron wymiana energii.

Maluje w myśl cytatu „nie popychaj rzeki”, niech samo płynie od serca dla serca, od jednej duszy dla drugiej. Jedno jest pewne w tej całej magii tworzenia. Nie ma dwóch takich samych egzemplarzy. Maluję dla przyjemności. Tak mam i nie potrafię i nie chcę inaczej. Skrzydlate Obrazy to mój sposób na puszczanie dobrych intencji do ludzi.

Zapraszam też na: 

https://www.instagram.com/galeriaart_skrzydla/

 

GALERIA