Szamańska Wyprawa po zwierzę mocy

w czasie PEŁNI – autorska formuła warsztatów pełna niespodziewanych wglądów, połączenie mocy dwóch prowadzących z szamańską Duszą, głęboka podróż i przekazy. Tą niezwykłą podróż zaczniemy od ceremonii cacao, a zakończymy wspólną grą na bębnach. Dla każdego uczestnika mamy na miejscu oryginalny, afrykański instrument.

💫 niezwykłe kobiety prowadzące spotkanie

💫 wspólny krąg i ceremonia cacao oraz poczęstunek

💫 szamańskie i afrykańskie bębny – dla każdego uczestnika mamy oryginalny, afrykański instrument

💫 wprowadzenie do tematu Zwierzę Mocy

💫 medytacja przy dźwięku bębna, przenosząca do świata zwierząt mocy

💫 systemowe spotkanie w kręgu z totemicznym symbolem i ze zwierzętami mocy, uzyskanie dodatkowego przekazu

💫 ”ciche” ustawienia szamańskie, słowo mocy z pola zwierząt mocy  – od serca dla serca

💫 wspólna gra na bębnach – poczucie swojego zwierzęcia mocy

💫 krąg wokół ognia, wśród zieleni, w otoczeniu przyrody, w cudownie wysoko wibracyjnych Skrzydłach

Poniżej więcej informacji.

KLIKNIJ W PRZYCISK PONIŻEJ – ZAPISUJE SIĘ. Przejdziesz do formularza zapisów i w ten sposób zarezerwujesz swoje miejsce.

W razie pytań zadzwoń lub napisz do mnie (sms, messenger, mail).

Informacje organizacyjne:

 • Termin:: 23.10.2021 r
 • Godziny: 17.00 – 21.00
 • Miejsce: Katowice, ul. Kalinowa 41, Skrzydła Centrum Wysokich Wibracji
 • Osoba prowadząca: Skrzydlata Małgorzata i Anka Shamankova

Cena warsztatów: 255 zł brutto

Wpłata rezerwacyjna: 55 zł brutto (gwarancją miejsca jest wpłata kwoty rezerwacyjnej)

Wpłata na konto:

Centrum Skrzydła Małgorzata Werner

PKO 31 1020 2498 0000 8502 0675 4313

tytułem: Wyprawa po zwierzę mocy

Informacje i zapisy:
Małgorzata Werner

e-mail: małgorzata.werner@centrumskrzydla.pl
tel. 535 198 208
Zapraszam też do kontaktu przez Messengera

Co się będzie działo?

 

Spotkanie rozpoczniemy o godz. 17.00 ceremonią cacao, zasiadając w kręgu. 

Przy dźwiękach bębnów wprowadzimy Cię do świata zwierząt mocy. Będziesz miała / miał możliwość zatopić się w tej cudownej wizualizacji i spotkać ze swoim zwierzęciem lub nawet zwierzętami mocy.  Stworzysz swój totemiczny symbol i w „tu i teraz” doświadczymy nadal w prowadzeniu systemowo – szamańskim, przekazów naszych zwierząt mocy.  Proces domkną „ciche” szamańskie ustawienia, gdzie otrzymasz słowa mocy z przestrzeni zwierząt mocy.  To wszystko w zielonym otoczeniu Skrzydeł, przy dźwiękach bębnów, ogniu, w cudownej atmosferze, blisko natury. 

Zakończymy wspólną grą na bębnach afrykańskich, pozwalając sobie na przepływ mocy naszych symbolicznych zwierząt, opiekunów.

Poprowadzimy cię przez cały proces. W kręgu będziemy mogli podzielić się swoimi refleksjami, wymienić doświadczenia. 

🔥 Połączymy się z tym, co w nas dzikie, wolne, pierwotne i piękne. Wyruszymy na poszukiwanie własnego rytmu. Rytmu serca i prawdy.

Cacao to roślina, która zabiera Cię do Twojego środka, pozwala skontaktować się ze sobą, otworzyć serce i wyrazić pragnienia. A to wszystko w stanie stuprocentowej trzeźwości i pełnej świadomości. Pozwól aby moc ceremonialnego Cacao towarzyszyła Ci w tej szamańskiej wyprawie po swojego zwierzęcego opiekuna!

🪘Gdy wejdziemy w świat afrykańskich rytmów, poznamy technikę wydobywania dźwięków z bębna djembe i powolutku udamy się we wspólną muzyczną podróż. Bęben to pierwotny instrument, który pozwoli Ci na uwolnienie tego, co już niepotrzebne. Poczujesz wolność, spokój umysłu, a także naładujesz się mocną energią i doświadczysz siły swojego zwierzęcia mocy. 

❣️Dla każdego uczestnika mam oryginalny, afrykański instrument.

Nieważne, czy masz doświadczenie czy to będzie Twoja pierwsza przygoda z wyprawą po zwierzę mocy, ustawieniami i bębnami – ten Krag jest dla Ciebie!

Być może to okazja by odkryć w sobie, duszę artysty, szamanki, szamana, czy też po prostu spełnić jedne ze swoich marzeń, a przy okazji doświadczyć ważnych dla siebie w tym momencie refleksji.

 A może wystarczy Ci fakt, że w przyjaznej atmosferze Skrzydeł spędzisz dobry czas w towarzystwie cudownych ludzi, takich samych jak Ty. Przede wszystkim jednak będzie to czas, który Ty ofiarujesz Sobie, a to już wystarczy by naładować akumulator.

Warsztaty odbędą się z dala od odgłosów ulicy, w niezwykłym miejscu Skrzydła w Katowicach. Skrzydła choć w mieście, położone są w pięknej, naturalnej przestrzeni otoczonej zielenią, starymi „gadającymi” drzewami (jodłami, świerkami, sosnami itd.). To miejsce dla ludzi otwartych na poszukiwanie swojej drogi, harmonii, poznawanie siebie  i wszechświata ze wszystkimi jego blaskami. Otwarty dom dla wszystkich tych, którzy poczują, że to właśnie to miejsce, w którym będą chcieli się zatrzymać i gośćmi odbyć podróż do siebie, po siebie i dla siebie.

Otoczenie przyrody pozwoli Ci jeszcze intensywniej przeżyć ten czas. Wyrusz z nami w piękną podróż i pozwól sobie na wieczór wolności i mocy. 

 

Podążaj za sercem❣️

 

Nie będzie to zwykły warsztat z kilku powodów, a mianowicie:

👉  To niezwykłe połączenie doświadczenia i mocy cudownych duchowych istot prowadzących spotkanie 

 👉  Prawdziwe kombo energetyczne – moc wysokich wibracji, pola systemowego, ceremonialnego cacao  i dźwięku prawdziwych bębnów

👉  Własnoręcznie zagrasz na bębnach i poznasz podstawy grania 

👉 Wyjdziesz z ważnymi dla siebie przekazami

👉  Doświadczysz swojej mocy będąc w połączeniu z polem serca i duchem natury 

👉 Warsztatom  będzie towarzyszyła Ceremonia Cacao, której proces będzie dokładnie zsynchronizowany z poszczególnymi etapami warsztatów, tak by dać cacao działać

👉 Warsztat odbędzie się w szczególnymi miejscu Wysokich Wibracji 

👉 Przy sprzyjającej pogodzie doświadczymy mocy ognia zasiadając w kręgu przy ognisku

👉  Spotykamy się w czasie pełni i to Pełnii Księżyca Myśliwych – związanej z polowaniami na zwierzynę i przygotowaniem zapasów na zimę. Wszechświat nam sprzyja w wyruszeniu po swoje Zwierzę MOCY i w zebraniu zapasów energetycznych na nadchodzący jesienny i zimowy okres

❣️ UWAGA  Warsztaty odbywają się kameralnym gronie (max. 12 osób), z tego powodu liczba miejsc jest ograniczona!!!  – MIEJSCA ROZCHODZĄ SIĘ SZYBKO, WIĘC JEDYNYM POTWIERDZENIEM UDZIAŁU JEST WPŁATA KWOTY REZERWACYJNEJ W WYSOKOŚCI 55 ZŁ NA WSKAZANE  KONTO (w informacjach organizacyjnych). 

Zapraszamy Cię do wspólnej podróży! 

 

   

   

  W cenie warsztatów:

   

  – warsztat szamańsko – systemowy (umożliwia dostęp do głębokich wglądów)

  – poczęstunek w trakcie ceremonii cacao

  – herbata, kawa, woda i małe słodkie co nie co

  – ceremonialne cacao

  – dostęp dla każdego do instrumentów

  – pełny warsztat wg autorskiej formuły

  – wspólne granie

  – kartki do notatek

  – przy sprzyjającej pogodzie ognisko w plenerze (w skrzydlatym ogrodzie)

  – refleksje, dyskusje, wymiana informacji i doświadczeń

  Informacje dodatkowe:

   

   – Zabierzcie ze sobą wygodne ubranie (takie, które możesz ewentualnie pobrudzić), buty zmienne i dobry humor

  – Możesz zabrać także swój ulubiony koc, matę lub poduszkę – będziemy pracować blisko ziemi, a gdy pogoda pozwoli przy ognisku  Na sali są również dostępne koce i poduszki

  – Zabierzcie ze sobą świeczkę typu teelight – będziecie mogli je zapalić z waszą intencją korzystając z ognia przy ceremonii kakao

  – Warsztat może zostać odwołany w przypadku nie zebrania się grupy (min. 6 osób) – w tej sytuacji wpłacone kwoty rezerwacyjne zostaną zwrócone wpłacającym na konto, z którego zostały przelane

  – Jeżeli odwołasz swoją obecność do 18.10.br, kwota zostanie Ci zwrócona. Po tym terminie kwota pokrywa koszt zarezerwowanego miejsca i zakupionych materiałów.

  ❣️ W związku z ograniczeniem liczby osób dokonuj przemyślanych rezerwacji miejsca

   

  Warsztaty odbywają się kameralnym gronie (max. 6 osób), z tego powodu liczba miejsc jest ograniczona – MIEJSCA ROZCHODZĄ SIĘ SZYBKO, WIĘC JEDYNYM POTWIERDZENIEM UDZIAŁU JEST WPŁATA KWOTY REZERWACYJNEJ W WYSOKOŚCI 55 ZŁ NA WSKAZANE  na wstępie konto 

   

  👇Pamiętaj, jeżeli:

  • jesteś chory, występują u ciebie objawy infekcji (gorączka, kaszel, katar, wysypka bóle mięśni, biegunka, bóle gardła, inne nietypowe objawy),
  • miałeś /-aś kontakt z kimś zakażonym w ostatnich 14 dniach,
  • w ostatnich 14 dniach byłeś lub jesteś objęty kwarantanną lub ktoś z twoich domowników, podopiecznych,

   

  JEST TO PRZECIWWSKAZANIE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W JAKICHKOLWIEK WARSZTATACH, SZKOLENIACH, USTAWIENIACH. Dbaj o swoje bezpieczeństwo i innych. 

   

   

  Prowadząca : wyprawę po zwierzę mocy 

  Skrzydlata Małgorzata – Małgorzata Werner

  W duszy szamanka, stąpająca ze Skrzydłami, wolny duch, wojowniczka. Pokochałam bębny, jeden z nich, szamański, pomalowałam sama. Kiedyś menadżerka, a dziś biegająca w piórach we włosach i z pędzlami w ręku, malując skrzydlate obrazy na płótnie. To była długa droga, bo tak długo zagłuszałam szept mojej duszy, ale w końcu posłuchałam. Wszystko jednak wcześniej było potrzebne by świadomi i mądrze być tu i teraz w roli, którą pełnię. Tak więc bogata w doświadczenia zawodowe i życiowe oraz duchowe wglądy, które stanowią mój ogromny zasób, mogę dziś Wam godnie towarzyszyć. Wiem co to ból i strach, ale i wiem jaka zachodzi zmiana, gdy odważnie wychodzimy ze starych ram i odbywamy podróż do siebie. Doświadczam osobistej transformacji, a w tym procesie siły poznanych metod m.in. koherencji serca, medytacji, dwupunktu, ustawień systemowych, kwantowych terapii. Zaufałam swojej intuicji, widzeniu, czuciu, słyszeniu i wiedzeniu – dziś się już tego nie wypieram. Otwarłam się na płynące przekazy podczas malowania, sesji, wizualizacji, rozmów z drzewami, wizje. By móc w tej podróży życia być także Twoim towarzyszem, oferuję Ci oprócz dużego serca, empatii i szerszego widzenia, swoją wiedzę i przygotowanie merytoryczne zdobywane w ciągu ostatnich ponad 25 lat. Działam z pola serca, w najlepszej intencji, głęboko wierząc, że wszyscy mamy ogromną moc, choć uwierzyliśmy, że jest inaczej. Wierzę, że  możemy lżej, że możemy przerwać tą wiekową sztafetę cierpienia. 

   Prowadząca Ceremonię Cacao i grę na bębnach afrykańskich

    

   Ania Pawluk (Shamankovo, Moc Rytmów ) – jestem miłośniczką afrykańskich bębnów, jogi i medytacji, natury, wolności oraz rozwoju osobistego 

   Mam holistyczne podejście do życia i mojej pracy. Organizuję warsztaty i spotkania na których zabieram ludzi w podróż w celu połączenia się ze swoją Duszą i Sercem. Pomagają mi w tym bębny, kakao oraz szamańskie narzędzia… Na co dzień prowadzę zajęcia gry na bębnach djembe. Od dwóch lat zwołuję Krąg Kobiet Mocy w Gliwicach. 

   W Katowicach regularnie prowadzę moje autorskie warsztaty: Kręgi Muzyczno – Magiczne. Zapraszam także na spotkania w lesie – moim naturalnym i najukochańszym środowisku. Medytacja leśna, spacer etnobotanczny, zbiór ziół i dzikich roślin jadalnych a może ćwiczenie uważności i wejście w ten las jeszcze głębiej…