Niezwykłe warsztaty Połączenia Mocy

Nadchodzi lato i najdłuższa noc w roku. Z tej okazji  zapraszamy na kolejne niezwykłe warsztaty, tym razem POŁĄCZENIE MOCY:

💫 niezwykłe kobiety prowadzące spotkanie

💫 ceremonia kakao i poczęstunek

💫 afrykańskie bębny – dla każdego uczestnika mamy oryginalny, afrykański instrument

💫 lepienie z gliny naczynia mocy

💫 krąg wokół ognia, wśród zieleni, w otoczeniu przyrody, w cudownie wysoko wibracyjnych Skrzydłach

Zadzwoń lub napiszesz do mnie (sms, messenger, mail) i zarezerwuj sobie miejsce!

Informacje organizacyjne:

 • Termin:: 19.06.2021 r
 • Godziny: 15.00 – 21.00
 • Miejsce: Katowice, ul. Kalinowa 41, Skrzydła Centrum Wysokich Wibracji
 • Osoba prowadząca: Ania Pawluk i Ilona Wiśniewska-Jędrysiak

Cena warsztatów: 255 zł brutto

Wpłata rezerwacyjna: 55 zł brutto (gwarancją miejsca jest wpłata kwoty rezerwacyjnej)

Wpłata na konto:

Centrum Skrzydła Małgorzata Werner

PKO 31 1020 2498 0000 8502 0675 4313

Informacje i zapisy:
Małgorzata Werner

e-mail: małgorzata.werner@centrumskrzydla.pl
tel. 535 198 208
Zapraszam też do kontaktu przez Messengera

Co się będzie działo?

 

Spotkanie rozpoczniemy o godz. 15.00 warsztatem Lepienia z gliny swojego naczynia mocy.

W sposób świadomy i własnoręcznie ulepisz więc swoje dzieła mocy na miarę swoich potrzeb. Piękne połączenie intuicji, głosu duszy, pola serca, gliny jako symbolu matki ziemi. Będziesz miała / miał możliwość zatopić się w tym cudownym procesie, stać się na ten moment jednym z kreacją, która płynie wprost z nieograniczonych kwantowych możliwości. Pobyć w „tu i teraz”. W zielonym otoczeniu naszych Skrzydeł, w cudownej atmosferze, przy dźwiękach muzyki, zejdziemy bliżej ziemi – będziemy tworzyć na zielonej podłodze w patio wśród drzew, a jak dopisze nam pogoda na trawie w ogrodzie.

Doświadczenie oraz umiejętności w pracy z gliną nie są wymagane. Prowadząca pokieruje Cię i wskaże techniki, którymi możesz się posłużyć by stworzyć swoje dzieła mocy. Będzie twoim drogowskazem przez materię jaką jest glina, by z lekkością móc wejść głębiej w piękny proces tworzenia swojego labiryntowego dzieła, z którego (po późniejszym wypale w specjalnym piecu, w jej pracowni) zaczerpnie twoja dusza i ciało.

Nie narzuci ci jednak co masz robić, gdyż ufamy, że każda z Was i każdy, poczuje czym chciałaby się obdarować, swój dom, bądź swoich bliskich.

🔥 Gdy twoje naczynia będą wysychać zasiądziemy w Kręgu wokół ognia, z kubeczkiem ceremonialnego kakao w towarzystwie afrykańskich bębnów. Połączymy się z tym, co w nas dzikie, wolne, pierwotne i piękne. Wyruszymy na poszukiwanie własnego rytmu. Rytmu serca i prawdy.

Cacao to roślina, która zabiera Cię do Twojego środka, pozwala skontaktować się ze sobą, otworzyć serce i wyrazić pragnienia. A to wszystko w stanie stuprocentowej trzeźwości i pełnej świadomości. Pozwól aby Cacao Deva -Bogini Cacao towarzyszyła Ci w tej muzycznej wyprawie po Twój własny rytm!

🪘W kolejnej części spotkania wejdziemy w świat afrykańskich rytmów. Poznamy technikę wydobywania dźwięków z bębna djembe i powolutku udamy się we wspólną muzyczną podróż. Bęben to pierwotny instrument, który pozwoli Ci na uwolnienie tego, co już niepotrzebne. Poczujesz wolność, spokój umysłu, naładujesz się mocną energią i doświadczysz siły, jaką emanuje muzyczny Krąg. 

❣️Dla każdego uczestnika mam oryginalny, afrykański instrument.

Nieważne, czy masz doświadczenie czy to będzie Twoja pierwsza przygoda z bębnem – ten Krag jest dla Ciebie!

Być może to okazja by odkryć w sobie, duszę artysty, rzemieślnika, szamanki, szamana, czy też po prostu spełnić jedne ze swoich marzeń, a przy okazji doświadczyć ważnych dla siebie w tym momencie refleksji.

 A może wystarczy Ci fakt, że w przyjaznej atmosferze Skrzydeł spędzisz dobry czas w towarzystwie cudownych ludzi, takich samych jak Ty. Przede wszystkim jednak będzie to czas, który Ty ofiarujesz Sobie, a to już wystarczy by naładować akumulator.

Warsztaty odbędą się z dala od odgłosów ulicy, w niezwykłym miejscu Skrzydła w Katowicach. Skrzydła choć w mieście, położone są w pięknej, naturalnej przestrzeni otoczonej zielenią, starymi „gadającymi” drzewami (jodłami, świerkami, sosnami itd.). To miejsce dla ludzi otwartych na poszukiwanie swojej drogi, harmonii, poznawanie siebie  i wszechświata ze wszystkimi jego blaskami. Otwarty dom dla wszystkich tych, którzy poczują, że to właśnie to miejsce, w którym będą chcieli się zatrzymać i gośćmi odbyć podróż do siebie, po siebie i dla siebie.

Otoczenie przyrody pozwoli Ci jeszcze intensywniej przeżyć ten czas. Wyrusz z nami w piękną podróż i pozwól sobie na wieczór wolności i odpuszczania. 

 

Podążaj za sercem❣️

 

Nie będzie to zwykły warsztat z kilku powodów, a mianowicie:

👉  To niezwykłe połączenie doświadczenia i mocy cudownych duchowych istot prowadzących spotkanie 

 👉  Prawdziwe kombo energetyczne – moc wysokich wibracji i atrakcji

👉  Twoje naczynie mocy, wyrób, może wyglądać tak jak sobie to wymyślisz (z uwzględnieniem możliwości technicznych 😉 

👉 Zrobisz swoje naczynie mocy własnoręcznie

👉 Zrobisz naczynie mocy będąc w połączeniu z polem serca i duchem natury – naczynia wypełnione miłością i wewnętrzną mocą

👉 Twoje dzieła będą wykonane z najlepszego materiału jaki można zastosować do tych celów

👉 Jeśli będziesz chciała, chciał, naczynie będzie można ozdobić kolorowymi glinkami które nadadzą im jeszcze więcej wyrazistości.

👉 Ukoronowaniem pracy z własną mocą będzie Ceremonia Cacao wraz z grą na afrykańskich instrumentach

👉 Warsztat odbędzie się w szczególnymi miejscu Wysokich Wibracji 

👉 Przy sprzyjającej pogodzie doświadczymy mocy ognia zasiadając w kręgu przy ognisku

👉  Spotykamy się tuż przed pełnią, nadchodzącym latem i najdłuższą nocą roku 

❣️ UWAGA  Warsztaty odbywają się kameralnym gronie (max. 12 osób), z tego powodu liczba miejsc jest ograniczona!!!  – MIEJSCA ROZCHODZĄ SIĘ SZYBKO, WIĘC JEDYNYM POTWIERDZENIEM UDZIAŁU JEST WPŁATA KWOTY REZERWACYJNEJ W WYSOKOŚCI 55 ZŁ NA WSKAZANE  KONTO (w informacjach organizacyjnych). 

Zapraszamy Cię do wspólnej podróży! 

 

   

   

  W cenie warsztatów:

   

  – instruktarz

  – glina (1,5 kg)

  – szkliwo

  – narzędzia i formy na czas pracy

  – wypał prac 800 st (wypał biskwitu)

  – wypał prac 1230 st (wypał szkliw)

  – ceremonialne cacao

  – poczęstunek do ceremonii cacao

  – herbata, kawa, woda i małe słodkie co nie co

  – dostęp dla każdego do instrumentów

  – wspólne granie

  – przy sprzyjającej pogodzie ognisko w plenerze (w skrzydlatym ogrodzie)

  – refleksje, dyskusje, wymiana informacji i doświadczeń

   

  * Każda z powstałych prac zostanie poddana dwukrotnemu wypałowi, dzięki czemu otrzymacie profesjonalnie poszkliwioną, zrobioną przez siebie ceramikę (do odebrania po 2 tygodniach od zakończenia warsztatów). 

  Techniki, które będzie można poznać:
    – wałeczkowanie
    – walcowanie
    – wygniatanie
    – rzeźbienie
    – angobowanie

  Informacje dodatkowe:

   

   – Zabierzcie ze sobą wygodne ubranie (takie, które możesz ewentualnie pobrudzić), buty zmienne i dobry humor

  – Możesz zabrać także swój ulubiony koc, matę lub poduszkę – będziemy pracować blisko ziemi, a gdy pogoda pozwoli przy ognisku  Na sali są również dostępne koce i poduszki

  – Zabierzcie ze sobą świeczkę typu teelight – będziecie mogli je zapalić z waszą intencją korzystając z ognia przy ceremonii kakao

  – Czas warsztatów lepienia z gliny: ok. 3h – zajęcia zaczynają się w sobotę o 15.00

  – Ok godz. 18.15 przejdziemy do ceremonii kakao i grania na afrykańskich instrumentach.

  – W trakcie warsztatu są przerwy regeneracyjne z napojami i małym słodko – owocowym co nie co

  – Warsztat może zostać odwołany w przypadku nie zebrania się grupy (min. 6 osób) – w tej sytuacji wpłacone kwoty rezerwacyjne zostaną zwrócone wpłacającym na konto, z którego zostały przelane

  – Jeżeli odwołasz swoją obecność do 15.06.br, kwota zostanie Ci zwrócona. Po tym terminie kwota pokrywa koszt zarezerwowanego miejsca i zakupionych materiałów.

  ❣️ W związku z ograniczeniem liczby osób dokonuj przemyślanych rezerwacji miejsca

  👉 Uwaga: wypalone naczynie będą do odebrania do ok. 2 tygodni po warsztatach

   

  Warsztaty odbywają się kameralnym gronie (max. 6 osób), z tego powodu liczba miejsc jest ograniczona – MIEJSCA ROZCHODZĄ SIĘ SZYBKO, WIĘC JEDYNYM POTWIERDZENIEM UDZIAŁU JEST WPŁATA KWOTY REZERWACYJNEJ W WYSOKOŚCI 55 ZŁ NA WSKAZANE  na wstępie konto 

   

  👇Pamiętaj, jeżeli:

  • jesteś chory, występują u ciebie objawy infekcji (gorączka, kaszel, katar, wysypka bóle mięśni, biegunka, bóle gardła, inne nietypowe objawy),
  • miałeś /-aś kontakt z kimś zakażonym w ostatnich 14 dniach,
  • w ostatnich 14 dniach byłeś lub jesteś objęty kwarantanną lub ktoś z twoich domowników, podopiecznych,

   

  JEST TO PRZECIWWSKAZANIE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W JAKICHKOLWIEK WARSZTATACH, SZKOLENIACH, USTAWIENIACH. Dbaj o swoje bezpieczeństwo i innych. 

   

   

  Prowadząca warsztaty lepienia z gliny 

  Ilona Wiśniewska – Jędrysiak


  Zanim wypaliłam moje pierwsze naczynie, przez bardzo długi czas poznawałam samą materię jaką jest glina. Jak ją pozyskać, jaki rodzaj, gdzie, jak przygotować, jaką konsystencję, wilgotność, strukturę. Gdy się już obyłam poczułam pewność, że nadszedł czas by ją przetransformować, nadać jej formę, formę użyteczną, z której człowiek mógłby się karmić. Tak więc, lepiłam toczyłam, rzeźbiłam, gładziłam i przyglądałam się procesowi powstawania mojej formy. W końcu powstała. Nic to jednak, gdy naczynia się nie zahartuje. I tu pojawia się ogień, na działanie którego naczynie musi zostać wystawione by stać się ważne i potrzebne.


  Ogień bowiem ma moc twórczą, gdy się go skieruje w dobrą stronę. Kiedy się z nim obcuje, zaprzyjaźni, uszanuje a przede wszystkim zadba o jego ujście dobrym kanałem, zaczynają się dziać cuda.
  U mnie jednym z takich cudów okazała się decyzja o stworzeniu własnej pracowni ceramicznej „Piekarnia ceramiki”, w której mogę współtworzyć i dzielić się tą energią z innymi. Miejsca, w którym wynurzam się z wygodnej dziupli, by móc hartować formę.

   Prowadząca Ceremonię Cacao i grę na bębnach afrykańskich

    

   Ania Pawluk (Shamankovo, Moc Rytmów ) – jestem miłośniczką afrykańskich bębnów, jogi i medytacji, natury, wolności oraz rozwoju osobistego 

   Mam holistyczne podejście do życia i mojej pracy. Organizuję warsztaty i spotkania na których zabieram ludzi w podróż w celu połączenia się ze swoją Duszą i Sercem. Pomagają mi w tym bębny, kakao oraz szamańskie narzędzia… Na co dzień prowadzę zajęcia gry na bębnach djembe. Od dwóch lat zwołuję Krąg Kobiet Mocy w Gliwicach. 

   W Katowicach regularnie prowadzę moje autorskie warsztaty: Kręgi Muzyczno – Magiczne. Zapraszam także na spotkania w lesie – moim naturalnym i najukochańszym środowisku. Medytacja leśna, spacer etnobotanczny, zbiór ziół i dzikich roślin jadalnych a może ćwiczenie uważności i wejście w ten las jeszcze głębiej…