Ustawienia systemowe w polu serca

Ustawienia systemowe w polu serca dotyczą dowolnego tematu. Jeżeli tylko czujesz, że utknąłeś w jakimś obszarze swojego życia, „coś” cię blokuje, nie pozwala w pełni żyć to jest to metoda dla Ciebie. To ten moment, gdy wewnętrznie mówisz sobie mam dość:

 • tracenia pieniędzy,
 • smutku w miłości,
 • chorób, depresji,
 • trudności w relacjach z bliskimi,
 • trudności w relacji z dzieckiem,
 • problemów zawodowych,
 • tracenia szczęścia

i chcesz:

 • zacząć żyć inaczej, własnym życiem,
 • doświadczać w swoim życiu obfitości, radości i spełnienia,
 • zrzucić ciężar uwikłań, problemów, trudnych wspomnień,
 • naładować baterię i nabrać siły do dalszej podróży życia,
 • poprawić komfort swojego życia,
 • poprawić relacje z otoczeniem i samym sobą,
 • przyjrzeć się możliwym wariantom i opcjom, by móc podjąć decyzję,
 • spojrzeć z innej perspektywy na trapiące cię problemy i sytuacje
 • rozpocząć, zakończyć lub dopiąć kolejny etap własnej transformacji
 • poczuć własne skrzydła i odzyskać poczucie wartości
 • poczuć ulgę, spokój i nową przestrzeń do lepszego życia

To zapraszam, na jak to twierdzą uczestnicy: „anielskie, szamańskie, kwantowe” ustawienia
systemowe w polu serca. Pozwalają one zobaczyć i zrozumieć źródło problemu na głębokim poziomie, rozpoznać dynamikę danej sprawy, a także zrobić istotny krok w kierunku uzdrawiającej zmiany. Gdy uwalniamy się z łańcuchów emocji i schematów, które zakotwiczyły nas w przeszłości, to dzieje się realny cud zmiany – towarzyszę Ci w tym procesie, jeśli się tylko na to otworzysz. Systemowa recepta na szczęście – żyć swoim życiem. Ustawienia systemowe pozwalają Ci wyjść z uwikłania, przeniesienia systemowego, zobaczyć konstelację z innej perspektywy i dokonać świadomego wyboru. To jedno z przydatnych narzędzi na drodze własnej
transformacji – drodze do spełnienia i uzdrowienia.

Informacje organizacyjne:

 • Termin: Do uzgodnienia
 • Godziny: 10.00– 17.00
 • Miejsce: Katowice, ul. Kalinowa 41, Skrzydła Centrum Wysokich Wibracji
 • Osoba prowadząca: Małgorzata Werner

Cena sesji: 400 zł brutto

* Jeżeli pieniądze to JEDYNY powód by nie móc skorzystać z tej formy pomocy, daj znać, porozmawiamy, znajdziemy możliwe rozwiązanie.

Informacje i zapisy:
Małgorzata Werner

e-mail: małgorzata.werner@centrumskrzydla.pl
tel. 535 198 208
Zapraszam też do kontaktu przez Messengera

Dlaczego autorskie?

 

Bo łączą one wiedzę z zakresu tradycyjnych ustawień systemowych Hellingera z wiedzą na temat koherencji serca, kwantowych metod pracy, gdzie mamy przestrzeń i wpływ na dokonywanie transformacji. A także wiedzy z innych nurtów takich jak: Racjonalna Terapia Zachowań, Terapia Schematów, praca z wizualizacją, profesjonalny coaching, praca z traumą, praca z uwalnianiem emocji

Czym są ustawienia systemowe?

 

Ustawienia hellingerowskie – zwane też ustawieniami systemowymi lub konstelacjami rodzinnymi, są metodą transformacji w zakresie istotnych tematów osobistych oraz systemowych (bo każdy z nas funkcjonuje w jakimś systemie np. rodzinnym, zawodowym, społecznym itp.). Pozwalają zobaczyć i zrozumieć źródło problemu na głębokim poziomie, rozpoznać dynamikę danej sprawy, a także zrobić istotny krok w kierunku uzdrawiającej zmiany. Proces ustawienia przywraca harmonię w obszarze psychiczno – fizycznym oraz w naszych relacjach z innymi ludźmi. To często milowy krok w naszym rozwoju, procesie terapii czy drodze poszukiwań odpowiedzi i rozwiązań na nasze problemy.

Dlaczego w polu serca?

 

Sama doświadczając różnych metod poczułam, iż najpotężniejszym kluczem do potencjału człowieka jest koherencja serca (pole serca). To w przestrzeni serca możemy bezpiecznie usuwać maski, blokady, fasady i dokonywać prawdziwej transformacji oraz uzdrowienia na polu fizycznym oraz danej sytuacji. Koherencja serca to fascynująca koncepcja, którą wielu psychologów łączy z inteligencją emocjonalną. Jest poddawana wielu badaniom, a ostatnie miało nawet miejsce w naszych Skrzydłach.

Co możemy osiągnąć?

 

Gdy uwalniamy się z łańcuchów emocji i schematów, które zakotwiczyły nas w przeszłości, to dzieje się realny cud zmiany. Wtedy w Twoim życiu zaczynają się dziać rzeczy, których potrzebowałaś/-eś – w zakresie emocji, relacji, zdrowia, finansów, materii. Można by rzec, to krok do uzdrowienia w ważnych dla nas obszarach. Następuje rozładowanie noszonego wiele lat napięcia, odkrycie prawdy i uszanowanie tego, co było odrzucone, zamiecione pod dywan, przemilczane, ukryte, wyparte. Dzieje się to poprzez prawdziwe odczucie wybaczenia, zrozumienie i miłość. Energia zaczyna płynąć tam, gdzie była dotąd zablokowana. 

Jak pracujemy?

 

Przychodzisz z tym, co jest dla Ciebie ważną sprawą, w której potrzebujesz zmiany, np.: jest to trudna relacja z partnerem, z rodzicami, trudności z dzieckiem, problemy ze zdrowiem (w tym także określone objawy lub dolegliwości, stanów wewnętrznych – lęki, depresyjność, poczucie osamotnienia, żal itp.), a także trudności zawodowe, problemy w miejscu pracy, trudności finansowe.

Nie opowiadasz długich historii, jedynie w kilku zdaniach nakreślasz, co stanowi trudność i formułujesz cel pracy. Na podstawie krótkiego rozpoznania prowadzący prowadzi ustawienie będąc w polu serca. Dzięki tzw. reprezentantom tworzy się swoistego rodzaju konstelacja. Każdy uczestnik ma okazję stać się reprezentantem postaci lub tematów z systemu klienta.

Jako reprezentant nie musisz nic wiedzieć, stając w polu po prostu automatycznie wiesz co masz robić, zaczynasz czuć się inaczej, przychodzą słowa, emocje, znaczące gesty…

„Aktorzy” ustawienia, nie wiedząc nawet, kogo reprezentują, wchodzą automatycznie w rolę, która pomaga każdemu z uczestników ustawień.

Patrząc na własne ustawienie klienci stwierdzają: „tak, na co dzień czuję się dokładnie tak, jak pokazuje mój reprezentant”, „osoby reprezentujące moich rodziców mają nawet podobną mimikę i zachowanie jak oni”, „dokładnie taki był dziadek”, „tak miały kobiety w naszej rodzinie..”

W mechanice tzw. „świadomego pola” konstelacja dzieje się sama i to nie jest kwestia wiary, umiejętności jasnowidzenia, czy jasnosłyszenia. Jedyny warunek udanego uczestnictwa, to bycie człowiekiem, obdarzonym duszą, czuciem i energią, otwartym na ten proces.

Choć ustawienia skupiają się na 3 obszarach czasu tj. przeszłości, tu i teraz oraz przyszłości, podczas moich ustawień główny nacisk jest położony na poczucie w polu serca przestrzeni tu i teraz, która oczywiście prowadzi do pozytywnych zmian w przyszłości oraz czerpie z przeszłości bez jej nadmiernego rozgrzebywania.

Opinie klientów

„Czego można doświadczyć biorąc udział w sesjach z Małgorzatą? Ukojenia, akceptacji, uleczenia miłością i wdzięcznością ciemnych zakamarków naszej duszy…można znieść ograniczające nas programy, przywracając spokój, obfitość i radość. Dziękuję ci”

„Małgorzata potrafi odczarować złe chwile życia”

„Takich emocji, zdarzeń, historii i takiego odczuwania to bardzo dawno nie miałem. Była też masa cudów, to naprawdę się działo, czułem, byłem z innymi i przy nich. Dziękuję”

„Wszystko co robiszjest autentyczne, piękne i szczere. Dlatego z całego serca polecam i bardzo się cieszę, że życie postawiło Cię na mojej drodze jak anioła, który przypomina mi, że mamy siłę żeby przezwyciężać wiele trudności i cieszyć się małymi rzeczami. Dziękuję za Twoje niesamowite wglądy i pomoc w spojrzeniu na problem z innej perspektywy dla mnie danym momencie niewidocznej. Jeszcze raz dziękuję i polecam z całego serca”

 

„Nie były to moje pierwsze ustawienia, mam więc porównanie i mogę z pełnym przeświadczeniem i z wielką wdzięcznością polecić!!! Cudowny czas, czułam się zaopiekowana, bezpieczna i wyszłam z taką energią..jak nigdy. Pani Małgosia to pasjonatką i profesjonalistką.  Polecam każdemu kto szuka swojego uskrzydlonego przewodnika”

„Długo szukałam osoby, która mogłaby mi pomóc. W ustawieniach znalazłam spokojnego, ciepłego Anioła, który przeprowadził mnie na drugą stronę mostu, gdzie poczułam spokój, wdzięczność, radość, puszczenie tego co mi nie służy. To świetny, radosny Anioł o pięknych rudych włosach. Polecam z całego serca Gosię”

„Dla tych, którzy są otwarci i ciekawi odkrywania siebie, poznawania swojego wnętrza oraz zrozumienia pewnych zachowań i sytuacji, bardzo polecam ustawienia z Małgorzatą, profesjonalną, pełną ciepła i inteligencji emocjonalnej. Osoba, która bezpiecznie przeprowadzi Cię przez tą wyjątkową podróż”.

 

„Jestem pod wielkim wyrażeniem szamańskim ustawień systemowych, które Małgosia prowadzi w wyjątkowy sposób, ma cudowną empatię, wyczucie, wspaniale czyta z pola i słów. Jestem bardzo wdzięczna, że otworzyłaś mi oczy szerzej w pewnym ważnym temacie dla mnie. Dzięki Tobie również zamknął się i dopełnił jeszcze inny temat. Wdzięczna za Ciebie, otoczyłaś mnie Skrzydłami swojej Cudnej Wibracji.”

„Przyleciałaś na Skrzydłach by nasze/moje też rozprostować, poprowadzić od punktu A do B i podróż, w którą mnie zabrałaś była nieoczekiwana, niewyobrażalnie ważna. Otworzyłaś kanały przepływu, połączyłaś, to co nie było połączone. Wyszłam ze zrozumieniem i wielką ulgą.”

„Gosia zawsze pracuje z przestrzeni serca. Czułam się bardzo bezpiecznie. Gosia poprowadziła również on-linowe ustawienia dla mojej dorosłej córki, która miała spore problemy skórne. Zadziałała magia…w dzień sesji wszystko zniknęło. Praca Gosi była dla mnie kolejnym ważnym krokiem na drodze własnego rozwoju. Polecam z całego serca”.

 

Informacje dodatkowe:

 

Warsztat trwa max. do godz. 17.00 przy dużej grupie (w zależności od ilości uczestników, godziny zakończenia mogą ulec zmianie)

 • Cena obejmuje dostęp do warsztatów, przerwę kawowo-ciasteczkową. W cenę nie jest wliczony koszt obiadu. Można go zamówić we własnym zakresie. Restauracja jest tuż obok
 • Zabierz ze sobą obuwie zmienne i wygodne ubranie – to praca w przestrzeni;
 • Warsztat może zostać odwołany w przypadku nie zebrania się grupy (min. 4 osoby) – w tej sytuacji wpłacone kwoty rezerwacyjne zostaną zwrócone wpłacającym na konto, z którego zostały przelane.
 • Warsztaty odbywają się kameralnym gronie (max. 6 osób), z tego powodu liczba miejsc jest ograniczona – MIEJSCA ROZCHODZĄ SIĘ SZYBKO, WIĘC JEDYNYM POTWIERDZENIEM UDZIAŁU JEST WPŁATA KWOTY REZERWACYJNEJ W WYSOKOŚCI 100 ZŁ NA WSKAZANE konto w opcji „kup teraz”
 • Jeżeli odwołasz swoją obecność na 5 dni przed wydarzeniem, kwota zostanie Ci zwrócona. Po tym terminie kwota pokrywa koszt zarezerwowanego miejsca.

Pamiętaj Jeżeli:

 • jesteś chory, występują u ciebie objawy infekcji (gorączka, kaszel, katar, wysypka bóle mięśni, biegunka, bóle gardła, inne nietypowe objawy),
 • miałeś /-aś kontakt z kimś zakażonym w ostatnich 14 dniach,
 • w ostatnich 14 dniach byłeś lub jesteś objęty kwarantanną lub ktoś z twoich domowników, podopiecznych

JEST TO PRZECIWWSKAZANIE DO WZIĘCIA UDZIAŁU W JAKICHKOLWIEK WARSZTATACH, SZKOLENIACH, USTAWIENIACH. Dbaj o swoje bezpieczeństwo i innych. Przed spotkaniem otrzymasz oświadczenie do podpisania (dotyczące twojego stanu zdrowia jak wyżej).

 

Małgorzata Werner

O mnie:

Przede wszystkim kocham ludzi i życie pomimo wszystkiego a nie dzięki czemuś. W duszy szamanka, stąpająca ze Skrzydłami, rozmawiająca z drzewami. Sama pomalowałam swoje szamańskie bębny, który w końcu do mnie dołączyły, albo ja w końcu zdecydowałam się po nie sięgnąć. Kiedyś top menadżerka, a dziś biegająca w piórach we włosach i z pędzlami w ręku, malując w polu serca skrzydlate obrazy na płótnie.

To była długa droga po swoją prawdziwą tożsamość, bo tak długo zagłuszałam szept mojej duszy, ale w końcu posłuchałam. Znam już tą drogę, zakręty i wiraże. Wszystko jednak wcześniej było potrzebne by świadomie i mądrze być tu i teraz w roli, którą pełnię dla Was.

Najpierw przeszłam proces poznania siebie i pracy nad sobą, by teraz bogata w doświadczenia zawodowe i życiowe oraz duchowe wglądy, które stanowią mój ogromny zasób, móc dziś Wam godnie towarzyszyć. Nie będę Wam mówić frazesów, ponieważ sama wiem co to ból i strach, wiem co to bieda i ciężka praca, ale i wiem jaka zachodzi zmiana, gdy odważnie wychodzimy ze starych ram i odbywamy podróż do siebie i po siebie.

Doświadczam osobistej transformacji i siły kreacji, a w tym procesie mocy poznanych metod m.in. koherencji serca, medytacji, dwupunktu, ustawień systemowych, kwantowych terapii, szamańskich rytuałów.

Jestem mamą dwójki dzieci, szczęśliwą żoną, gospodynią domu i Skrzydeł, kobietą dumną ze swojej tożsamości, spełnioną zawodowo i prywatnie. Jestem przykładem, że można realizować siebie i osiągnąć szczęśliwe życie zaczynając nawet od zera. Niezłomność i pogoda ducha, to moje drugie imię – przetrwałam w przeszłości niejedną burzę. By móc w tej podróży życia być także Twoim towarzyszem, oferuję Ci oprócz dużego serca, doświadczenia życiowego, empatii i szerszego widzenia, swoją wiedzę i przygotowanie merytoryczne zdobywane w ciągu ostatnich ponad 25 lat. Działam z pola serca, w najlepszej intencji. Nieustannie się szkolę, rozwijam i doświadczam na sobie poznanych metod.

Ukończone kursy i zdobyte kwalifikacje m.in.:

 • Szkoła Ustawień systemowych – ustawienia rodzinne i w biznesie
 • Studia Zaawansowane Mukoid Institute’sSzkoła – Profesjonalny Coach stopień PCC
 • Studium Zawodowe Coachingu ACSTH, ICF stopień ACC
 • Coach grupowy i zespołowy – Szkoła coachingu grupowego i zespołowego
 • Mindfulness – treningi uważności Centrum Rozwoju Personalnego
 • Racjonalna Terapia Zachowań kurs podstawowy I stopnia  i doskonalący II stopnia
 • Symbol, piasek, przestrzeń – coaching w piaskownicy
 • Europejska Szkoła Mediacji – Certyfikat mediatora ds. rodzinnych, cywilnych, gospodarczych i karnych
 • Kurs dwupunktu, matrycy i metod kwantowych
 • szkolenie praktyczne – masaż Dotyk Motyla
 • a także wieloletnie kształcenie biznesowe, negocjacyjne, menadżerskie – od 2007 r. byłam profesjonalnym trenerem i doradcą biznesu, a także mentorem