Ustawienia Systemowa On-line

Sesje on-line są równie skuteczne jak udział w warsztatach grupowych. Sesja indywidualna on-line jest głęboką, prywatną sesję terapeutyczną, dostosowaną do Twoich potrzeb z uszanowaniem intymności procesu.

 Ustawienia systemowe w polu serca to holistyczna, transformująca metoda pracy. Możesz pracować z dowolnym tematem, który cię trapi, nad którym chcesz pracować, pozyskać szerszą perspektywę. Przykładowe obszary to: relacje rodzinne i partnerskie, obszary zawodowe, biznes, finanse, cele życiowe, dylematy życiowe, choroby itp. Poniżej szczegóły jak pracujemy i dla kogo są sesje.

 Jeżeli tylko czujesz, że utknąłaś/-eś w jakimś temacie lub obszarze życia, „coś” cię blokuje, nie pozwala w pełni żyć to jest to metoda dla Ciebie. Gdy to ten moment, gdy wewnętrznie mówisz sobie mam dość: tracenia pieniędzy, miłości, zdrowia, szczęścia, chcę zacząć żyć inaczej, to zapraszam na sesje on-line,  jak to twierdzą uczestnicy: anielskich, inni szamańskich ustawień systemowych w polu serca.

 Pozwalają one zobaczyć i zrozumieć źródło problemu na głębokim poziomie, rozpoznać dynamikę danej sprawy, a także zrobić istotny krok w kierunku uzdrawiającej zmiany.

Gdy uwalniamy się z łańcuchów emocji i schematów, które zakotwiczyły nas w przeszłości, to dzieje się realny cud zmiany – towarzyszę Ci w tym procesie, jeśli się tylko na to otworzysz.

 Systemowa recepta na szczęście – żyć swoim życiem. Ustawienia systemowe pozwalają Ci wyjść z uwikłania, przeniesienia systemowego, zobaczyć konstelację z innej perspektywy i dokonać świadomego wyboru. To jedno z przydatnych narzędzi na drodze własnej transformacji – drodze do spełnienia i uzdrowienia.

Informacje organizacyjne:

 • Termin: do uzgodnienia
 • Godziny:od 10.30 do 19.00
 • Miejsce: on-line (skype, messenger, zoom, whatsup – do wyboru)
 • Osoba prowadząca: Małgorzata Werner

Cena sesji: 250 zł brutto

Czas trwania sesji – ok. 1 godziny 

*Uwaga: możesz zakupić również sesję w postaci podarunkowego Vouchera. Vouchery są personalizowane, można wybrać dedykację spośród naszych propozycji lub zaproponować własną wersję.

* Jeżeli pieniądze to JEDYNY powód by nie móc skorzystać z tej formy pomocy, daj znać, porozmawiamy, znajdziemy możliwe rozwiązanie.

Informacje i zapisy:
Małgorzata Werner

e-mail: małgorzata.werner@centrumskrzydla.pl
tel. 535 198 208
Zapraszam też do kontaktu przez Messengera

 Konto do płatności:

Centrum Skrzydła Małgorzata Werner

PKO SA : 31 1020 2498 0000 8502 0675 4313
tytułem: Skrzydlate sesje MW

Dla kogo są sesje?

 

Dla kogo są sesje:

Ustawienia systemowe w polu serca dotyczą dowolnego tematu. Jeżeli tylko czujesz, że utknąłeś w jakimś obszarze swojego życia, „coś” cię blokuje, nie pozwala w pełni żyć to jest to metoda dla Ciebie. To ten moment, gdy wewnętrznie mówisz sobie mam dość:

-tracenia pieniędzy,
-smutku w miłości,
-chorób, depresji,
-trudności w relacjach z bliskimi,
-trudności w relacji z dzieckiem,
-problemów zawodowych,
-tracenia szczęścia

i chcesz:
zacząć żyć inaczej, własnym życiem,
-doświadczać w swoim życiu obfitości, radości i spełnienia,
-zrzucić ciężar uwikłań, problemów, trudnych wspomnień,
-naładować baterię i nabrać siły do dalszej podróży życia,
-poprawić komfort swojego życia,
-poprawić relacje z otoczeniem i samym sobą,
-przyjrzeć się możliwym wariantom i opcjom, by móc podjąć decyzję,
spojrzeć z innej perspektywy na trapiące cię problemy i sytuacje
-rozpocząć, zakończyć lub dopiąć kolejny etap własnej transformacji
-poczuć własne skrzydła i odzyskać poczucie wartości
-poczuć ulgę, spokój i nową przestrzeń do lepszego życia

Jak pracujemy?

Kontaktujesz się ze mną i ustalasz nad czym chcesz pracować, jaka na ten moment jest dla Ciebie ważna sprawa, w której potrzebujesz zmiany, np.: jest to trudna relacja z partnerem, z rodzicami, trudności z dzieckiem, problemy ze zdrowiem (w tym także określone objawy lub dolegliwości, stanów wewnętrznych – lęki, depresyjność, poczucie osamotnienia, żal itp.), a także trudności zawodowe, problemy w miejscu pracy, trudności finansowe.

 Nie opowiadasz długich historii, jedynie w kilku zdaniach nakreślasz, co stanowi trudność i formułujesz cel pracy. Na podstawie krótkiego rozpoznania pomagam ci sformułować cel sesji i obszar do pracy. Prowadzę ustawienia będąc w polu serca.

 Podczas sesji potrzebujemy się widzieć- może to być kamera messengera, skype, whatsuppa, zooma – co Ci wygodniej, jakim narzędziem dysponujesz.

 Ważne byś miała, miał spokojną chwilę dla siebie – ok. 1 godziny, by móc w intymnej dla siebie atmosferze przejść ten głęboki proces. Możesz wyznaczyć umownie tzw. pole – na podłodze, na stole, na łóżku. Tam, gdzie Ci będzie wygodniej pracować i gdzie kamera (z telefonu lub komputera) obejmie ten obszar.  Możesz sobie zaznaczyć taśmą papierową umowny obszar (pole do pracy), ale nie jest to konieczne. Może to być obszar chusty, koca, serwety, czy po prostu umowny obszar przed Tobą.

Dodatkowo potrzebujesz przygotować ok.8 przedmiotów- mogą to być kubki na herbatę, filiżanki, a także inne przedmioty, które będą mogły pełnić rolę tzw. reprezentantów (będą tworzyć konstelację w temacie, nad którym pracujesz) np. figurki, kamienie, flakoniki perfumi itp.  Rzeczy, które przyciągną twoja uwagę i będzie je można umieścić w polu, a także będzie można identyfikować ich kierunek „patrzenia”.

 Tak więc „aktorami” ustawienia, są różne przedmioty, które masz pod ręką.

 W mechanice tzw. „świadomego pola” konstelacja dzieje się sama i to nie jest kwestia wiary, umiejętności jasnowidzenia, czy jasnosłyszenia. Jedyny warunek udanego uczestnictwa, to bycie człowiekiem, obdarzonym duszą, czuciem i energią, otwartym na ten proces. Ja cały czas również w nim uczestniczę i prowadzę Cię przez kolejne etapy ustawień, a także razem z Tobą odczytuję pojawiające się informacje.

 Sesja trwa ok. 1 godziny.

Jeśli będziesz mieć jakieś pytania, zawsze możesz zadzwonić przed sesją i porozmawiać lub poznać mnie i ocenić, czy chcesz ze mną pracować.

   

   

  Opinie klientów

  „Czego można doświadczyć biorąc udział w sesjach z Małgorzatą? Ukojenia, akceptacji, uleczenia miłością i wdzięcznością ciemnych zakamarków naszej duszy…można znieść ograniczające nas programy, przywracając spokój, obfitość i radość. Dziękuję ci”

  „Małgorzata potrafi odczarować złe chwile życia”

  „Takich emocji, zdarzeń, historii i takiego odczuwania to bardzo dawno nie miałem. Była też masa cudów, to naprawdę się działo, czułem, byłem z innymi i przy nich. Dziękuję”

  „Wszystko co robiszjest autentyczne, piękne i szczere. Dlatego z całego serca polecam i bardzo się cieszę, że życie postawiło Cię na mojej drodze jak anioła, który przypomina mi, że mamy siłę żeby przezwyciężać wiele trudności i cieszyć się małymi rzeczami. Dziękuję za Twoje niesamowite wglądy i pomoc w spojrzeniu na problem z innej perspektywy dla mnie danym momencie niewidocznej. Jeszcze raz dziękuję i polecam z całego serca”

   

  „Nie były to moje pierwsze ustawienia, mam więc porównanie i mogę z pełnym przeświadczeniem i z wielką wdzięcznością polecić!!! Cudowny czas, czułam się zaopiekowana, bezpieczna i wyszłam z taką energią..jak nigdy. Pani Małgosia to pasjonatką i profesjonalistką.  Polecam każdemu kto szuka swojego uskrzydlonego przewodnika”

  „Długo szukałam osoby, która mogłaby mi pomóc. W ustawieniach znalazłam spokojnego, ciepłego Anioła, który przeprowadził mnie na drugą stronę mostu, gdzie poczułam spokój, wdzięczność, radość, puszczenie tego co mi nie służy. To świetny, radosny Anioł o pięknych rudych włosach. Polecam z całego serca Gosię”

  „Dla tych, którzy są otwarci i ciekawi odkrywania siebie, poznawania swojego wnętrza oraz zrozumienia pewnych zachowań i sytuacji, bardzo polecam ustawienia z Małgorzatą, profesjonalną, pełną ciepła i inteligencji emocjonalnej. Osoba, która bezpiecznie przeprowadzi Cię przez tą wyjątkową podróż”.

   

  „Jestem pod wielkim wyrażeniem szamańskim ustawień systemowych, które Małgosia prowadzi w wyjątkowy sposób, ma cudowną empatię, wyczucie, wspaniale czyta z pola i słów. Jestem bardzo wdzięczna, że otworzyłaś mi oczy szerzej w pewnym ważnym temacie dla mnie. Dzięki Tobie również zamknął się i dopełnił jeszcze inny temat. Wdzięczna za Ciebie, otoczyłaś mnie Skrzydłami swojej Cudnej Wibracji.”

  „Przyleciałaś na Skrzydłach by nasze/moje też rozprostować, poprowadzić od punktu A do B i podróż, w którą mnie zabrałaś była nieoczekiwana, niewyobrażalnie ważna. Otworzyłaś kanały przepływu, połączyłaś, to co nie było połączone. Wyszłam ze zrozumieniem i wielką ulgą.”

  „Gosia zawsze pracuje z przestrzeni serca. Czułam się bardzo bezpiecznie. Gosia poprowadziła również on-linowe ustawienia dla mojej dorosłej córki, która miała spore problemy skórne. Zadziałała magia…w dzień sesji wszystko zniknęło. Praca Gosi była dla mnie kolejnym ważnym krokiem na drodze własnego rozwoju. Polecam z całego serca”.

   

  Małgorzata Werner

  O mnie:

  Przede wszystkim kocham ludzi i życie pomimo wszystkiego a nie dzięki czemuś. W duszy szamanka, stąpająca ze Skrzydłami, rozmawiająca z drzewami. Sama pomalowałam swoje szamańskie bębny, który w końcu do mnie dołączyły, albo ja w końcu zdecydowałam się po nie sięgnąć. Kiedyś top menadżerka, a dziś biegająca w piórach we włosach i z pędzlami w ręku, malując w polu serca skrzydlate obrazy na płótnie.

  To była długa droga po swoją prawdziwą tożsamość, bo tak długo zagłuszałam szept mojej duszy, ale w końcu posłuchałam. Znam już tą drogę, zakręty i wiraże. Wszystko jednak wcześniej było potrzebne by świadomie i mądrze być tu i teraz w roli, którą pełnię dla Was.

  Najpierw przeszłam proces poznania siebie i pracy nad sobą, by teraz bogata w doświadczenia zawodowe i życiowe oraz duchowe wglądy, które stanowią mój ogromny zasób, móc dziś Wam godnie towarzyszyć. Nie będę Wam mówić frazesów, ponieważ sama wiem co to ból i strach, wiem co to bieda i ciężka praca, ale i wiem jaka zachodzi zmiana, gdy odważnie wychodzimy ze starych ram i odbywamy podróż do siebie i po siebie.

  Doświadczam osobistej transformacji i siły kreacji, a w tym procesie mocy poznanych metod m.in. koherencji serca, medytacji, dwupunktu, ustawień systemowych, kwantowych terapii, szamańskich rytuałów.

  Jestem mamą dwójki dzieci, szczęśliwą żoną, gospodynią domu i Skrzydeł, kobietą dumną ze swojej tożsamości, spełnioną zawodowo i prywatnie. Jestem przykładem, że można realizować siebie i osiągnąć szczęśliwe życie zaczynając nawet od zera. Niezłomność i pogoda ducha, to moje drugie imię – przetrwałam w przeszłości niejedną burzę. By móc w tej podróży życia być także Twoim towarzyszem, oferuję Ci oprócz dużego serca, doświadczenia życiowego, empatii i szerszego widzenia, swoją wiedzę i przygotowanie merytoryczne zdobywane w ciągu ostatnich ponad 23 lat. Działam z pola serca, w najlepszej intencji. Nieustannie się szkolę, rozwijam i doświadczam na sobie poznanych metod.

  Ukończone kursy i zdobyte kwalifikacje m.in.:

  • Szkoła Ustawień systemowych – ustawienia rodzinne i w biznesie
  • Studia Zaawansowane Mukoid Institute’sSzkoła – Profesjonalny Coach stopień PCC
  • Studium Zawodowe Coachingu ACSTH, ICF stopień ACC
  • Coach grupowy i zespołowy – Szkoła coachingu grupowego i zespołowego
  • Mindfulness – treningi uważności Centrum Rozwoju Personalnego
  • Racjonalna Terapia Zachowań kurs podstawowy I stopnia  i doskonalący II stopnia
  • Symbol, piasek, przestrzeń – coaching w piaskownicy
  • Europejska Szkoła Mediacji – Certyfikat mediatora ds. rodzinnych, cywilnych, gospodarczych i karnych
  • Kurs dwupunktu, matrycy i metod kwantowych
  • Kurs masażu Dotyk Motyla – łagodna Bioenergetyka
  • a także wieloletnie kształcenie biznesowe, negocjacyjne, menadżerskie – od 2007 r. byłam profesjonalnym trenerem i doradcą biznesu, a także mentorem