Skrzydlate sesje – wizualizacja

Jeśli nieśmiało marzysz o życiu bez kolejnych cierpień, dolegliwości, porażek, blokad, których nie potrafisz nawet nazwać, ale też wiesz, że są i nie pozwalają ci rozwinąć twoich Skrzydeł w pełni, to zapraszam na sesje z wizualizacją, dzięki której będziesz umiała / umiał wykorzystać we własnym rozwoju potężną moc podświadomości

Przeprowadzam cię w procesie twojej wizualizacji, podczas której spotykasz się z danym aspektem, który w danej chwili determinuje twoje życie. To może być praca:

– z jakąś blokadą, którą czujesz zarówno w swoim ciele fizycznym, jak i otoczeniu,

– z tematem obfitości (finansów, szczęścia, powodzenia)

– z tematem rodowym (krąg rodowy)

– z lękiem, twoim cieniem

– z wewnętrznym dzieckiem

 

Będąc w polu serca pomagam ci nie tylko w tworzeniu wizualizacji, która ma tworzyć w umyśle żywą wizję danego celu, problemu, rozwiązania, ale przede wszystkim najpierw zobaczyć aspekt, z którym pracujesz taki jaki jest na dany moment, by potem móc się z nim spotkać i dokonać osobistej transformacji. Wizualizacja uruchamia potężną moc Twojej podświadomości i przeprogramowuje Twoje stare, niekorzystne zapisy. 

 

Korzystając ze swojej wiedzy, intuicji, jasnowidzenia, jasnoczucia, doświadczenia, empatii, towarzyszę Ci w tej niezwykłej przestrzeni i przeprowadzam przez kolejne etapy podróży w trakcie wizualizacji.  Otwieram się na Twoją przestrzeń i pole informacji dobierając właściwe działania i kolejne kroki, które są potrzebne i mają w tym momencie Twojego życia znaczenie. Swobodnie podążam za procesem i tym, co się wyłania z pojawiających się twoich wizji. Słucham, pytam, prowadzę i pomagam w transformacji, integracji i narodzinach „nowego Ty”, otwarciu nowej perspektywy. W tej krótkiej formie dokonujesz swoistego przeprogramowania osobistego systemu, ograniczających myśli i przekonań, transformacji osobistej.

To bardzo dobra metoda, gdy jesteś już w procesie swojej transformacji, wykonujesz pracę nad sobą, a jednak czujesz występujące jeszcze blokady i przeszkody. To niejednokrotnie zwieńczenie Twojej pracy nad danym aspektem, a czasem jeden z milowych kroków w procesie rozwoju. Wizualizacja, którą ci proponuję może Ci też pokazać w jakich obszarach pojawia się jeszcze temat do przepracowania i rozwinięcia. Ale to Ty wybierasz metody i narzędzia, z których w przyszłości będziesz chciała / chiał skorzystać. 

 Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do mnie (sms, messenger, mail), by umówić się na dany termin:

Informacje organizacyjne:

 • Termin:do uzgodnienia
 • Godziny:od 10.30 do 20.00
 • Miejsce: on-line i stacjonarnie pod adresem: Katowice, ul. Kalinowa 41, Skrzydła Centrum Wysokich Wibracji
 • Osoba prowadząca:Małgorzata Werner

100 zł brutto (do 40 min)

Czas trwania sesji – ok. 30 min

 * Jeśli sesja potrwa dłużej niż 40 min, to cena wzrasta o 50 zł  (każde kolejne rozpoczęcie 40 min, to kolejna sesja)

Informacje i zapisy:
Małgorzata Werner

e-mail: małgorzata.werner@centrumskrzydla.pl
tel. 535 198 208
Zapraszam też do kontaktu przez Messengera

 Konto do płatności:

Centrum Skrzydła Małgorzata Werner
PKO SA : 31 1020 2498 0000 8502 0675 4313
tytułem: Skrzydlate sesje – wizualizacja MW

Wizualizacja

 

korzysta z Twoich naturalnych możliwości i zasobów, które każdy z nas ma. Pomagam Ci to poczuć i zobaczyć. Na co dzień cały czas produkujemy różne „filmy” w naszym umyśle. Nie zawsze zdając sobie sprawę ze skutków tych naszych pisanych w głowie scenariuszy. Nasz umysł bowiem jest jak projektor naszych scenariuszy i tworzy rzeczywistość. To od Ciebie zależy tak naprawdę, jaka ona będzie – czas byś przejęła/-ął stery.  Umysł we współpracy z Twoim sercem pokaże ci jak już jest i dokona tranformacji. Czasami twój umysł potrzebuje impulsu, pewnego atrybutu, który sprawia, że rośnie skuteczność pracy mózgu. Badania naukowe dowodzą skuteczności wizualizacji. Dokonując więc zmiany podczas wizualizacji uruchamiasz nowe możliwości w otaczającym cię kwantowym świecie. Masz dostęp do informacji płynących z Twojego wnętrza

 

Wizualizacja według psychologii działa następująco

 

 • aktywuje siły twórcze twojej podświadomości;
 • wpływa na koncentrację twojego umysłu, programując siatkowy system aktywujący, znajdujący się w części mózgu, odpowiedzialnej za pobudzenie i motywację;
 • magnetyzuje i przyciąga do ciebie ludzi, zasoby, możliwości, sytuacje potrzebne do osiągnięcia życia w pełni

 

Opinie klientów

„Czego można doświadczyć biorąc udział w sesjach z Małgorzatą? Ukojenia, akceptacji, uleczenia miłością i wdzięcznością ciemnych zakamarków naszej duszy…można znieść ograniczające nas programy, przywracając spokój, obfitość i radość. Dziękuję ci”

„Małgorzata potrafi odczarować złe chwile życia”

„Takich emocji, zdarzeń, historii i takiego odczuwania to bardzo dawno nie miałem. Była też masa cudów, to naprawdę się działo, czułem, byłem z innymi i przy nich. Dziękuję”

„Wszystko co robiszjest autentyczne, piękne i szczere. Dlatego z całego serca polecam i bardzo się cieszę, że życie postawiło Cię na mojej drodze jak anioła, który przypomina mi, że mamy siłę żeby przezwyciężać wiele trudności i cieszyć się małymi rzeczami. Dziękuję za Twoje niesamowite wglądy i pomoc w spojrzeniu na problem z innej perspektywy dla mnie danym momencie niewidocznej. Jeszcze raz dziękuję i polecam z całego serca”

 

„Nie były to moje pierwsze ustawienia, mam więc porównanie i mogę z pełnym przeświadczeniem i z wielką wdzięcznością polecić!!! Cudowny czas, czułam się zaopiekowana, bezpieczna i wyszłam z taką energią..jak nigdy. Pani Małgosia to pasjonatką i profesjonalistką.  Polecam każdemu kto szuka swojego uskrzydlonego przewodnika”

„Długo szukałam osoby, która mogłaby mi pomóc. W ustawieniach znalazłam spokojnego, ciepłego Anioła, który przeprowadził mnie na drugą stronę mostu, gdzie poczułam spokój, wdzięczność, radość, puszczenie tego co mi nie służy. To świetny, radosny Anioł o pięknych rudych włosach. Polecam z całego serca Gosię”

„Dla tych, którzy są otwarci i ciekawi odkrywania siebie, poznawania swojego wnętrza oraz zrozumienia pewnych zachowań i sytuacji, bardzo polecam ustawienia z Małgorzatą, profesjonalną, pełną ciepła i inteligencji emocjonalnej. Osoba, która bezpiecznie przeprowadzi Cię przez tą wyjątkową podróż”.

 

„Jestem pod wielkim wyrażeniem szamańskim ustawień systemowych, które Małgosia prowadzi w wyjątkowy sposób, ma cudowną empatię, wyczucie, wspaniale czyta z pola i słów. Jestem bardzo wdzięczna, że otworzyłaś mi oczy szerzej w pewnym ważnym temacie dla mnie. Dzięki Tobie również zamknął się i dopełnił jeszcze inny temat. Wdzięczna za Ciebie, otoczyłaś mnie Skrzydłami swojej Cudnej Wibracji.”

„Przyleciałaś na Skrzydłach by nasze/moje też rozprostować, poprowadzić od punktu A do B i podróż, w którą mnie zabrałaś była nieoczekiwana, niewyobrażalnie ważna. Otworzyłaś kanały przepływu, połączyłaś, to co nie było połączone. Wyszłam ze zrozumieniem i wielką ulgą.”

„Gosia zawsze pracuje z przestrzeni serca. Czułam się bardzo bezpiecznie. Gosia poprowadziła również on-linowe ustawienia dla mojej dorosłej córki, która miała spore problemy skórne. Zadziałała magia…w dzień sesji wszystko zniknęło. Praca Gosi była dla mnie kolejnym ważnym krokiem na drodze własnego rozwoju. Polecam z całego serca”.

 

Małgorzata Werner

O mnie:

Przede wszystkim kocham ludzi i życie pomimo wszystkiego a nie dzięki czemuś. W duszy szamanka, stąpająca ze Skrzydłami, rozmawiająca z drzewami. Sama pomalowałam swoje szamańskie bębny, który w końcu do mnie dołączyły, albo ja w końcu zdecydowałam się po nie sięgnąć. Kiedyś top menadżerka, a dziś biegająca w piórach we włosach i z pędzlami w ręku, malując w polu serca skrzydlate obrazy na płótnie.

 

To była długa droga po swoją prawdziwą tożsamość, bo tak długo zagłuszałam szept mojej duszy, ale w końcu posłuchałam. Znam już tą drogę, zakręty i wiraże. Wszystko jednak wcześniej było potrzebne by świadomie i mądrze być tu i teraz w roli, którą pełnię dla Was.

 

Najpierw przeszłam proces poznania siebie i pracy nad sobą, by teraz bogata w doświadczenia zawodowe i życiowe oraz duchowe wglądy, które stanowią mój ogromny zasób, móc dziś Wam godnie towarzyszyć. Nie będę Wam mówić frazesów, ponieważ sama wiem co to ból i strach, wiem co to bieda i ciężka praca, ale i wiem jaka zachodzi zmiana, gdy odważnie wychodzimy ze starych ram i odbywamy podróż do siebie i po siebie.

Doświadczam osobistej transformacji i siły kreacji, a w tym procesie mocy poznanych metod m.in. koherencji serca, medytacji, dwupunktu, ustawień systemowych, kwantowych terapii, szamańskich rytuałów.

 

Jestem mamą dwójki dzieci, szczęśliwą żoną, gospodynią domu i Skrzydeł, kobietą dumną ze swojej tożsamości, spełnioną zawodowo i prywatnie. Jestem przykładem, że można realizować siebie i osiągnąć szczęśliwe życie zaczynając nawet od zera. Niezłomność i pogoda ducha, to moje drugie imię – przetrwałam w przeszłości niejedną burzę. By móc w tej podróży życia być także Twoim towarzyszem, oferuję Ci oprócz dużego serca, doświadczenia życiowego, empatii i szerszego widzenia, swoją wiedzę i przygotowanie merytoryczne zdobywane w ciągu ostatnich ponad 23 lat. Działam z pola serca, w najlepszej intencji. Nieustannie się szkolę, rozwijam i doświadczam na sobie poznanych metod.

Ukończone kursy i zdobyte kwalifikacje m.in.:

 • Szkoła Ustawień systemowych – ustawienia rodzinne i w biznesie
 • Studia Zaawansowane Mukoid Institute’sSzkoła – Profesjonalny Coach stopień PCC
 • Studium Zawodowe Coachingu ACSTH, ICF stopień ACC
 • Coach grupowy i zespołowy – Szkoła coachingu grupowego i zespołowego
 • Mindfulness – treningi uważności Centrum Rozwoju Personalnego
 • Racjonalna Terapia Zachowań kurs podstawowy I stopnia  i doskonalący II stopnia
 • Symbol, piasek, przestrzeń – coaching w piaskownicy
 • Europejska Szkoła Mediacji – Certyfikat mediatora ds. rodzinnych, cywilnych, gospodarczych i karnych
 • Kurs dwupunktu, matrycy i metod kwantowych
 • a także wieloletnie kształcenie biznesowe, negocjacyjne, menadżerskie – od 2007 r. byłam profesjonalnym trenerem i doradcą biznesu, a także mentorem