Racjonalna Terapia Zachowań w kwantowym polu nieograniczonych możliwości

 

Czym jest RTZ – Racjonalna Terapia Zachowań kwantowym polu nieograniczonych możliwości?

Podstawą Racjonalnej Terapii Zachowania jest założenie, że to nie fakty wywołują nasze emocje, ale nasze przekonania o tych faktach.

Celem metody jest więc rozpoznawanie niezdrowych myśli i nawyków i zamiana ich na zdrowsze. Metodologia terapii jest prosta do nauczania dlatego możesz nawet sam szybko, bo już po kilku sesjach, odczuć poprawę i nauczyć się technik samopomocowych, by poradzić sobie samemu w przyszłości.

W kwantowym polu nieograniczonym możliwości ⚛️ dokonujesz świadomego wyboru w przestrzeni wariantów. „Magia to świadoma praca ze swoim umysłem”.🧠 Każdy człowiek działając na pole kwantowe wokół i wewnątrz siebie powoduje, że świat zaczyna wysyłać mu sygnały, których wcześniej nie zauważał. Myśl jest falą elektromagnetyczną, a każda cząsteczka tej fali wpływa na drugą a ta na kolejną. Ustawiając myśli, które generują określone emocje, można naprawić swoje zdrowie, przyciągnąć miłość, naprawić relacje, przyciągnąć pieniądze itd. Wszystko zależy od tego, na ile jesteś otwarty i gotowy na zmianę.

 

 

Dlaczego autorskie?

 

Bo łączą ze sobą poznane przeze mnie zasady RTZ z kwantową teorią, life coachingiem na poziomie PCC (Professional) i coachingiem systemowym oraz własnym doświadczeniem w temacie kreacji i wpływu myśli na własne życie. Zdobywałam wyżej opisaną wiedzę szkoląc się, zdobywając kolejne certyfikaty i doświadczając na sobie poznanych metod oraz praktykując na codzień w pracy z ludźmi.

 

Co możesz osiągnąć?

 

Regularna praca własna przy zastosowaniu zasad RTZ pozwala na skuteczny rozwój własnej osobowości i poprawę codziennego życia. Każdy z nas może kreować własną rzeczywistość w oparciu o racjonalne myślenie! Stosując metody RTZ skutecznie poradzisz sobie z codziennymi zmaganiami, chorobami i stresem. Rozwiążesz trudności związane z życiem zawodowym i prywatnym, a ponadto:

❣️ osiągniesz znaczącą poprawę swojego funkcjonowania emocjonalnego,

❣️ z większym spokojem będziesz radzić sobie w wielu sytuacjach życiowych osiągając własne cele,

❣️ rozwiniesz umiejętności identyfikowania niezdrowych, ograniczających przekonań oraz ich zmiany na przekonania wspierające,

❣️ podniesiesz samoocenę i wzmocnisz poczucie własnej wartości,

❣️ nauczysz się jak w skuteczny sposób kontrolować stres i złość,

❣️ efektywniej będziesz komunikować się z samym sobą i z innymi ludźmi.

Jak pracujemy?

 

Przychodzisz z tym, co jest dla Ciebie ważną sprawą, co cię niepokoi i trapi. Za pomocą tej metody przejdziesz przez proces zmiany postawy, a co za tym idzie zmienisz swój sposób reagowania i rozwiązywania swoich problemów. Ponadto będziesz uczyć się:

📌 technik samopomocowych z wykorzystaniem psychoedukacji i pola kwantowego,

📌 śledzić swoje myśli i ich powiązania z twoim nastrojem oraz działaniem,

📌 wykorzystywać techniki wyobrażeniowe, treningi relaksacyjne i asertywności po to by poprawić samopoczucie i jakość własnego życia.

📌 samodzielnego posługiwania się poznawczymi metodami pracy z przekonaniami (model RSA, model Zasad Zdrowego Myślenia).