Moja zawodowa historia zaczęła się 25 lat temu. Moje życie zawodowe obfitowało w zmiany, ciekawych ludzi i doświadczenia zarówno te trudne, jak i radosne. Niezależnie od zajmowanego stanowiska, branży, zawsze za każdym działaniem stał człowiek – człowiek ze swoją niezwykłą historią i emocjami. Nieuchronnie więc zmierzałam w tej zawodowej drodze, choć z początku bardzo biznesowej, do pracy terapeutycznej z człowiekiem w jego prawdzie, wrażliwości i chęci rozwoju. Moją misją stało się działanie dla i ku pełni życia. 

Tak więc po zdobyciu menadżerskich szczytów, poczułam pragnienie zgłębiania wiedzy na temat  rozwoju osobistego oraz duchowego. Zdobyłam więc jej kolejne stopnie, zostałam trenerką wspierającą biznes i rozwój kompetencji, coachem PCC zgodnie ze standardami ICF, coachem zespołów, coachem grupowym, mediatorką do spraw rodzinnych, cywilnych, gospodarczych i karnych, terapeutą RTZ (Racjonalnej Terapii Zachowań), terapeutką systemową – ustawienia systemowe Hellingera rodzinne i dla biznesu, coachem systemowym w oparciu też o metodę coachingu w piaskownicy (wywodząca się z Sandplay Therapy). Ukończyłam także kursy: Terapii Schematów, Mindfulness, dwupunktu, technik kwantowego uzdrawiania, Interwencji Kryzysowej, techniki łagodnej Bio-Energetyki – masażu Dotyk Motyla. Obecnie jestem adeptką Psychotraumatologii praktycznej. 

Z każdym następnym stopniem własnego wtajemniczenia jeszcze bardziej uwrażliwiałam się na to co w życiu najważniejsze. Całe życie podążałam drogą do wewnętrznej spójności, która wymagała jednak sporej odwagi i czasami zaryzykowania wszystkiego. Nieustannie jestem w procesie zmian. Nie ma jednak możliwości zawrócenia raz z obranej drogi we własnym rozwoju duchowym. Moja Dusza krzyczała tak mocno, że działając wbrew sobie czułam to wręcz fizycznie. I tak stając w tej prawdzie, w drodze do siebie i po siebie, dokonałam kolejnego ważnego wyboru w życiu – tak powstały Skrzydła Centrum Wysokich Wibracji.  Miejsce otwarte dla ludzi poszukujących również siebie i spokoju, którzy czują będąc w polu serca, w zgodzie z samym sobą i otoczeniem. Miejsce stworzone z serca i wielu doświadczeń, funkcjonujące zarówno w przestrzeni wirtualnej, jak i fizycznej –  – w Katowicach, gdzie możesz mnie odwiedzić, naładować swoje baterie życiowe i poczuć swoje Skrzydła.

Pracuję holistycznie, korzystając z szerokiego wachlarza narzędzi i wiedzy, którą zdobyłam na przestrzeni ostatnich lat. Fundamentalnym narzędziem w mojej pracy są ustawienia systemowe zarówno stacjonarnie, jak i on-line, rodzinne i dla biznesu . W przestrzeni on-line prowadzę także bezpłatne spotkania na tematy ustawieniowe, rodowe, drogi do osobistej transformacji. 

Sama tą drogę przeszłam i nadal przechodzę. Pochodzę ze skromnego domu, a wszystkie trudne doświadczenia prowadziły mnie do punktu, w którym jestem dzisiaj. Jestem przykładem, że odwaga, zaufanie do życia, spójność, czerpanie ze swoich wartości potrafią przynieść obfitość i radość życia, pomimo iż życie cię nie oszczędza, a pieniądze nie są ci podarowane z łatwością. Do wszystkiego dochodziłam sama, mając jednak coraz większy wewnętrzny kontakt ze swoimi zasobami i tożsamością.

Chętnie się to drogą i wiedzą dzielę, z serca dla serca. Wiem, jak zmienia się życie, gdy wychodzimy ze starych schematów. Wiem, co to trud, niedosyt, niepowodzenia, utrata kogoś bliskiego lub czegoś ważnego. Wiem co to znaczy zaczynać od zera lub nie mieć nic – a mimo to doświadczać cudów pełni i magii wszechświata. Dziś jestem gotowa towarzyszyć Tobie w tej podróży życia – dziś jestem gotowa być w Pełni z Tobą, w prawdzie i dodawać Ci Skrzydeł. 

Dodatkowo w wieku 44 lat zaczęłam malować obrazy – obrazy intuicyjne, tworzone z pola serca, szeptu duszy, z płynącym do mnie przekazem. Obrazy, które także dodają Skrzydeł  i niosą cię na spotkanie z Twoją duszą. Niektórzy mówią, że dają energię i uzdrawiają. To również dla mnie zaskakujące odkrycie. 

“Jeśli chcesz coś dać światu, to świat zrobi wszystko, żeby to było możliwe. Jeśli okażesz uśmiech światu, świat uśmiechnie się do Ciebie”, cyt. Żaneta Geltz