Moja zawodowa historia zaczęła się 23 lata temu.. Moje życie zawodowe obfitowało w zmiany, ciekawych ludzi i doświadczenia. Niezależnie od zajmowanego stanowiska, branży zawsze za każdym działaniem stał człowiek – człowiek ze swoją niezwykłą historią i emocjami. Nieuchronnie więc zmierzałam w tej zawodowej drodze, choć z początku bardzo biznesowej, do pracy z człowiekiem w jego prawdzie, wrażliwości i chęci rozwoju. Moją misją stało się działanie w służbie życia. 

Tak więc po zdobyciu menadżerskich szczytów, poczułam pragnienie zgłębiania wiedzy na temat własnego rozwoju, ale i pracy z rozwojem drugiego człowieka. Zdobyłam więc kolejne stopnie wiedzy, zostałam trenerem wspierającym biznes i rozwój kompetencji, coachem PCC zgodnie ze standardami ICF, coachem zespołów, coachem grupowym, mediatorem do spraw rodzinnych, cywilnych, gospodarczych i karnych, terapeutą RTZ (Racjonalnej Terapii Zachowań), terapeutą systemowym – ustawienia systemowe Hellingera rodzinne i dla biznesu, coachem systemowym w oparciu też o metodę coachingu w piaskownicy (wywodząca się z Sandplay Therapy). Ukończyłam także kurs Mindfulness, dwupunktu oraz technik kwantowego uzdrawiania.

Z każdym następnym stopniem własnego wtajemniczenia jeszcze bardziej uwrażliwiałam się na to co w życiu najważniejsze. Tęskniłam do wewnętrznej spójności, która wymagała jednak sporej odwagi w dzisiejszej rzeczywistości. Nie ma jednak możliwości zawrócenia raz z obranej drogi we własnym rozwoju duchowym. Moja Dusza krzyczała tak mocno, że działając wbrew sobie czułam to wręcz fizycznie. I tak stając w tej prawdzie, w drodze do siebie i po siebie, dokonałam kolejnego ważnego wyboru w życiu – tak powstały Skrzydła Centrum Wysokich Wibracji.  Miejsce otwarte dla ludzi poszukujących również siebie i spokoju, którzy czują będąc w polu serca, w zgodzie z samym sobą i otoczeniem. Miejsce stworzone z serca i wielu doświadczeń.

W wieku 44 lat zaczęłam malować obrazy – obrazy intuicyjne, tworzone z pola serca, szeptu duszy, z płynącym do mnie przekazem. Obrazy, które także mają dodawać Skrzydeł i nieść cię na spotkanie z Twoją duszą. 

Znam drogę transformacji, sama jej doświadczyłam i nadal doświadczam. Wiem, jak zmienia się życie, gdy wychodzimy ze starych schematów. Wiem, co to trud, niedosyt, niepowodzenia, utrata kogoś bliskiego lub czegoś ważnego. Wiem co to znaczy zaczynać od zera lub nie mieć nic – a mimo to doświadczać cudów pełni i magii wszechświata. Dziś jestem gotowa towarzyszyć Tobie w tej podróży życia – dziś jestem gotowa być w Pełni z Tobą, w prawdzie i dodawać Ci Skrzydeł. 

“Jeśli chcesz coś dać światu, to świat zrobi wszystko, żeby to było możliwe. Jeśli okażesz uśmiech światu, świat uśmiechnie się do Ciebie”, Żaneta Geltz